1. Home
  2. /
  3. Cariere

Cariere

Hai în echipa noastră

De ce Vigma?

Prin dedicarea față de colaborare și comunicare eficientă, o echipă unită poate realiza performanțe remarcabile. La VIGMA, vei fi parte a unei culturi organizaționale care încurajează dezvoltarea personală și profesională, oferind oportunități de creștere și împlinire în carieră. Suntem întotdeauna orientați spre rezultat, oferim libertate și încurajăm luarea deciziilor prin asigurarea instrumentelor de care ai nevoie și stabilirea inițială a parametrilor ce trebuie îndepliniți.

Performanță excepțională

Experiența solidă și profesionalismul echipei noastre asigură furnizarea unor servicii de cea mai înaltă calitate. Prin colaborare și sinergie, ne propunem să depășim așteptările clienților în fiecare proiect, construind astfel relații durabile și de încredere.

Dezvoltare profesională

Angajându-te la o companie care valorizează echipa, vei avea oportunitatea de a-ți dezvolta abilitățile și de a-ți construi cariera într-un mediu stimulativ. Prin participarea la proiecte diverse și prin interacțiunea cu colegii talentați, vei crește în competențe și vei avea șansa de a te realiza profesional.

Cultură organizațională pozitivă

Munca într-o echipă solidă și unită aduce beneficii tangibile în ceea ce privește satisfacția și motivația în mediul de lucru. Împărtășind valori comune și susținându-ne reciproc, creăm un climat de colaborare și respect, în care fiecare membru se simte valorizat și încurajat să își aducă contribuția.

Oportunități de creștere

La o companie orientată către echipă, există mereu oportunități de avansare și dezvoltare. Fie că este vorba despre preluarea unor responsabilități noi sau participarea la proiecte mai complexe, vei fi încurajat să-ți depășești limitele și să-ți explorezi potențialul, beneficiind de suportul și îndrumarea colegilor din echipă.

Pentru a deveni parte dintr-o echipă dedicată și profesionistă, angajată să ofere servicii de cea mai înaltă calitate în diverse domenii. La noi, vei găsi un mediu propice dezvoltării tale profesionale și personale, beneficiind de experiența solidă a colegilor și de o cultură organizațională pozitivă. Oferim oportunități de creștere și avansare, iar munca în echipă este fundamentul succesului nostru. Așteptăm cu nerăbdare să te alături echipei noastre și să contribui la realizarea unor proiecte remarcabile împreună!

* fisiere PDF de maxim 2MB

Poziții disponibile

Ceea ce ne diferențiază este angajamentul nostru față de calitate și responsabilitate, demonstrate în toate proiectele la care am participat până acum. De la concept și autorizare proiect până la finisaje și predarea investiției, gestionăm fiecare aspect al construcției cu atenție la detalii și profesionalism. Înțelegem importanța unei coordonări eficiente, iar experiența noastră în domeniu ne permite să gestionăm cu succes proiecte de diverse complexități.

Site Engineer Arhitectura / Structura

Responsabilitati: in functie de experienta si competentele dobandite pe parcursul studiilor si a carierei dvs. profesionale, va asteptam sa aplicati pentru o pozitie de Sef de santier sau Inginer supraveghe lucrari in santier.

Calificări:
Inginer Constructor cu studii superioare.
Experienta Entry level 0 -3 ani pentru Site Engineer
Experienta minima Mid Level 5-10 ani pentru Sef Santier

Localitate: București

Tip angajare: Full-Time

Calificări:

Localitate: Craiova

Expertiză în proiectare și execuție de înaltă calitate. Soluții inovatoare și fiabile pentru fiecare proiect. profesionalism, eficiență și termene respectate.

PROGRAM DE LUCRU
Luni Vineri: 9.00 – 18.00